507 777 550

Zapraszamy na pyszne Burgery!

Zapraszamy codziennie na coś pysznego, polecamy wyjątkowe i smaczne burgery z prawdziwą i staranie selekcjonowaną wołowiną!
MENU

Restauracja Pycha – Micha to przyjazne miejsce z ciepłą atmosferą dla wszystkich głodnych, gdzie można dobrze zjeść zaznając relaksu podniebienia.

pychamicha logoPycha – bo kucharz z pasją

Micha – bo słuszne porcje

Zjesz, posmakujesz i nie pożałujesz.

 

Wiemy, jak istotne jest to co jemy, dlatego wszystkie przygotowywane u nas potrawy wypracowywane są z pasją i kuszą nie tylko smakiem, ale i aromatem.
Proponujemy szeroki wachlarz dań będących odwzorowaniem niezapomnianych smaków z dzieciństwa jak i zupełnie nowe intrygujące doznania dla odważnych .
W urozmaiconym menu od obiadów kuchni domowej po burgery, makarony i nową odsłonę wypasionej pizzy, każdy znajdzie coś dla siebie.
Oferujemy do wyboru co dzień nowe dwie zupy i dania obiadowe inspirowane domową kuchnią i tradycyjnymi smakami, wyśmienitą pizzę i pyszne makarony oraz wystrzałowe burgery.

restauracja ursus
Serwowane przez nas dania sporządzane są z wysokiej jakości zawsze świeżych składników w połączeniu z mnóstwem kulinarnej fantazji.

Serdecznie Zapraszamy :)

Zapraszamy na nasz fanpage
pycha micha na facebooku
NASZ LOKAL ul. Wojciechoweskiego 30, Warszawa-Ursus zobacz lokalizację na mapie